Pełna suplementacja Twoich potrzeb to nasza misja

Formeds powstał, aby dostarczać bezpieczne i skuteczne rozwiązania dla Twojego zdrowia i poprawy jakości życia. Jako eksperci wiemy, że każdy może mieć inne zapotrzebowania i niedobory, dlatego stale opracowujemy nowe formuły w oparciu o najnowsze wytyczne i wiedzę naukową, by odpowiedzieć na każdą potrzebę. Twoją potrzebę.

Jesteśmy dla Ciebie!

Odkryj siłę wartości zamkniętych w naszych produktach

o_nas

Zawsze czysty skład

Nie idziemy na kompromisy, gdy chodzi o Twoje zdrowie. Nasze produkty są i zawsze będą wolne od zbędnych wypełniaczy, konserwantów i barwników. Każdy składnik suplementów Formeds jest starannie wyselekcjonowany, aby dostarczać tylko to, co najlepsze dla Twojego organizmu. Ta wartość to nie tylko nasza filozofia, ale i obietnica.

str_gl_1

Transparentność

Transparentność to dla nas więcej niż słowo – to wartość, która wyraża się przez wszystko, co robimy. Nie ukrywamy żadnych informacji, nie koloryzujemy ani nie wyolbrzymiamy. Zamiast tego, mówimy jasno i precyzyjnie o tym, co oferujemy i na czym polega skuteczność naszych produktów. Wybieramy składniki, których działanie jest naukowo udowodnione i dzielimy się z Tobą pełnymi informacjami na ich temat.

Transparentność to nasz sposób na pokazanie, że szanujemy Twoje wybory i zależy nam na Twoim zdrowiu.

o_nas

Innowacja i nauka

Codziennie poszerzamy horyzonty współczesnej suplementacji. W naszej firmie łączymy naukę z praktyką, przekształcając najnowsze odkrycia naukowe w skuteczne produkty. Dzięki własnemu zakładowi produkcyjnemu mamy pełną kontrolę nad procesem - od doboru składników po finalny produkt.

W rezultacie dostarczamy Ci suplementy, które są innowacyjne, oparte na nauce i zawsze tworzone z myślą o Twoim zdrowiu.

Od 2012 roku z pasją tworzymy skuteczne suplementy o czystym składzie

o_nas

Blisko 200 produktów

W naszej ofercie znajdziesz blisko 200 starannie wyselekcjonowanych produktów, bazujących na badaniach naukowych. Każdy z nich cechuje skuteczność, czystość składu i bezpieczeństwo. Tworząc naszą gamę suplementów, zatroszczyliśmy się o każdą Twoją potrzebę zdrowotną, pragnąc dostarczyć Ci kompletne wsparcie na drodze do zdrowego życia. Oddajemy Ci pełną swobodę wyboru – możesz dowolnie skomponować swoją suplementację, dostosowując ją do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

zespol strona o nas

Zaangażowany zespół

Zespół Formeds to serce naszej firmy, pulsujące pasją i zaangażowaniem. W jego skład wchodzą wybitni specjaliści: chemicy, biolodzy, dietetycy i technolodzy pracujący w naszym zakładzie produkcyjnym i w biurze. Każdy z naszych ekspertów to osoba wyjątkowa, z szeroką wiedzą w swojej dziedzinie i zarażająca entuzjazmem do tego, co robi. Wspólnie tworzymy miejsce, gdzie technologia łączy się z nauką, a troska o Wasze zdrowie jest na pierwszym planie. Jesteśmy dumni z bycia polską firmą, której misją jest podnoszenie jakości Twojego życia.

Zakład produkcyjny

Nowoczesny zakład produkcyjny

Nowoczesny zakład produkcyjny Formeds znajduje się pod Poznaniem. Właśnie tu, z myślą o Tobie, powstają nasze suplementy. Nasze podejście do produkcji jest holistyczne - dbamy o każdy aspekt procesu, od starannej selekcji surowców najwyższej jakości, po ścisłą kontrolę nad każdym etapem tworzenia produktu. Wszystkie nasze produkty są zarejestrowane w Rejestrze Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz w Bazie Leków i Środków Ochrony Zdrowia KS-BLOZ.

formeds
for = dla Ciebie